Implantologia

Implantologia

To jedna z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się dziedzin stomatologii, zajmująca się uzupełnianiem braków zębowych. Stała się alternatywą dla klasycznych rozwiązań protetycznych. Dzięki zastosowaniu, najczęściej tytanowych wszczepów śródkostnych, które stanowią substytut korzenia, możliwa stała się odbudowa utraconych zębów.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w gabinetach stomatologicznych, czynnego udziału w kursach oraz konferencjach poświęconych tematyce implantologicznej.

Po wcześniejszej konsultacji oraz analizie stanu podłoża kostnego, przedstawią państwu indywidualny plan leczenia, który stanie się pierwszym krokiem w stronę pięknego i zdrowego uśmiechu.

DNI PRZYJĘĆ PORADNI:
poniedziałek 15-20

CMO Stomatologia

ul. Ogrodowa 21/23
Skierniewice

REJESTRACJA:
poniedziałek-piątek 8-18
tel. +48 603 613 944
tel.  + 46 832 11 11

Poznaj naszych lekarzy
specjalistów w tej poradni

lub

Department: Centrum Medyczne Ogrodowa
Specialty: Chirurgia Stomatologiczna, Implantologia
Nasi lekarze

Nasi lekarze

30

Specjalistów

Większość personelu jest z nami od początku powstania placówki i buduje przez lata zaufanie i wizerunek naszego Centrum Medycznego.

Przychodnie

Przychodnie

12

PORADNI specjalistycznych

Oferujemy opiekę w Poradniach Specjalistycznych w ramach Podstawowej Opieki Zrowotnej (NFZ) oraz przychodni prywatnych.

Badania kliniczne

Badania kliniczne

160

ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW BADAŃ

Zrealizowaliśmy ponad 160 projektów badań klinicznych faz od II do IV - współpracujemy z największymi  firmami farmaceutycznymi na świecie  oraz Clinical Research Organisations (CRO).