Aktualne Informacje o funkcjonowaniu placówek – SPRAWDŹ !!

PUNKT POBRAŃ pozostaje czynny. Pacjenci z placówek Zadębie, Maków , Bolimów , Nowy Kawęczyn proszeni są o zgłoszenie się na pobranie do Przychodni Ogrodowa ul. Ogrodowa 21/23. Nowe wejście do punktu pobrań znajduje się z boku budynku ( ZDJĘCIE MAPKI  na dole ).

PROSIMY O ZGŁASZANIE SIĘ DO PUNKTU POBRAŃ  WYŁĄCZNIE PACJENTÓW ZE SKIEROWANIAMI NA, KTÓYCH NAPISANE JEST PILNE !

Dodatkowy numer telefonu do przekładania wizyt w poradni podstawowej opieki zdrowotnej, oraz wizyt w poradni specjalistycznej 531 132 538. W miarę możliwości prosimy o dzwonienie na numery wewnętrzne 46 832 11 11 oraz oczekiwanie na lini. Dodatkowo uruchomiliśmy adres email: porada@centrumogrodowa.pl w informacji prosimy o podanie:

1. Imię Nazwisko
2. Nazwisko lekarza i poradni
3. Godzina porady
4. Sprawy w jakiej państwo się kontaktujecie ( przełożenie wizyty ,
zamówienie telporady,/e-recepta/ inne )
5. Numer telefonu do kontaktu.

Po ustaleniu godziny oraz terminu  teleporady,  prosimy o oczekiwanie na kontakt ze strony ośrodka. Ośrodek skontaktuje  się z państwem w wyznaczonej godzinie. Ze względu na aktualna sytuacje możliwe są opóźnienia .

UWAGA !!!!  część numerów z których będą dzwonić  lekarze  będzie widniało na Państwa telefonach jako zastrzeżone ( brak numeru telefonu na wyświetlaczu), prosimy o odbieranie telefonów oraz wyrozumiałość.

Drodzy Pacjenci:

w trosce o nasze wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo wdrożyliśmy specjalne zasady funkcjonowania naszych placówek:
Wpuszczamy pacjentów pojedynczo do lekarza poz, po wcześniejszym zebraniu wywiadu oraz zmierzeniu temperatury
Uruchamiany dla was druga linie telefoniczną celem łatwiejszej dostępności do lekarza ( numer pojawi się jutro wieczorem )
Godziny otwarcia placówek na razie nie ulegają zmianom, jesteśmy dla Was dostępni tak jak zawsze.
Szczepienia ochronne dzieci/ młodzieży/ dorosłych oraz wizyty profilaktyczne w poradni POZ zostają zawieszone do odwołania – zgonie z rekomendacjami PTP, PTMR oraz konsultantów w dziedzinie pediatrii, medycy rodzinnej oraz epidemiologii. Wyjątki stanowią: natychmiastowe szczepienie jako profilaktyka poekspozycyjna: Odry, wścieklizny, tężca oraz ospy wietrznej.
Poradnie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej ( NFZ) pozostają otwarte. Będziemy kontaktowali się z państwem w celu przełożenia wizyt planowych, zaproponujemy również możliwość przeprowadzenia wizyty telefonicznej z lekarzem specjalistą (w tym e-recepta, e-zwolnienie) Jeśli nie są to wizyty ze wskazań nagłych ,dla zapewnienia państwa bezpieczeństwa prosimy o korzystanie z wizyt w formie telefonicznej.
Wizyty prywatne są umawiane z lekarzem prowadzącym indywidualnie, prosimy o kontakt z rejestracją.
Centrum Stomatologii oraz diagnostyki stomatologicznej zostaje zamknięte do dnia 29.03.2020

Wpis będzie na bieżąco aktualizowany, prosimy o wyrozumiałość i śledzeni pojawiających się komunikatów. Aktualne informacje znajdą Państwo także na facebooku Centrum Medyczne Ogrodowa