Aktualne Informacje o funkcjonowaniu placówek – SPRAWDŹ !!

Aktualizacja 23.05.2020

Szanowni Państwo,
informujemy, że od dnia 24.05 Punkt Pobrań w placówce Nowy Kawęczyn  będzie czynny wtorki i czwartki w godzinach 8:00-10:00

Aktualizacja 07.05.2020

Szanowni Państwo,
informujemy, że od dnia 11.05 uruchamiamy kolejne punkty pobrań krwi.

1. Punkt pobrań w Centrum Ogrodowa jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 7:00-10:00
2. Punkt pobrań Maków czynny w poniedziałki i czwartki od 8:00-10:00
3. Punkt pobrań Bolimów poniedziałek i piątek od 7:30-8:30
4. Punkt Pobrań Zadębie środa i piątek od 8:00-10:00

Aktuliazazja 21.04.2020

  1. Szczepienia ochronne dla dzieci/młodzieży odbywają się zgodnie z harmonogramem szczepień po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z placówką. Wejście do punktu szczepień z boku budynku ( ZDJĘCIE MAPKI NA DOLE STRONY)
  2. Informujemy, że zachowując standardy bezpieczeństwa postanowiliśmy rozpocząć przyjmowanie pacjentów w Centrum Stomatologii w sytuacjach awaryjnych i bólowych. W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer telefonu 603613944 oraz 46 832 11 11

 

 

PUNKT POBRAŃ pozostaje czynny.  Pacjenci proszeni są o wejście do punktu pobrań wejściem głównym  ( ZDJĘCIE MAPKI  na dole ).

Dodatkowy numer telefonu do przekładania wizyt w poradni podstawowej opieki zdrowotnej, oraz wizyt w poradni specjalistycznej 531 132 538. W miarę możliwości prosimy o dzwonienie na numery wewnętrzne 46 832 11 11 oraz oczekiwanie na lini. Dodatkowo uruchomiliśmy adres email: porada@centrumogrodowa.pl w informacji prosimy o podanie:

1. Imię Nazwisko
2. Nazwisko lekarza i poradni
3. Godzina porady
4. Sprawy w jakiej państwo się kontaktujecie ( przełożenie wizyty ,
zamówienie teleporady,/e-recepta/ inne )
5. Numer telefonu do kontaktu.

Po ustaleniu godziny oraz terminu  teleporady,  prosimy o oczekiwanie na kontakt ze strony ośrodka. Ośrodek skontaktuje  się z państwem w wyznaczonej godzinie. Ze względu na aktualną sytuację możliwe są opóźnienia .

UWAGA !!!!  część numerów z których będą dzwonić  lekarze  będzie widniało na Państwa telefonach jako zastrzeżone ( brak numeru telefonu na wyświetlaczu), prosimy o odbieranie telefonów oraz wyrozumiałość.

Drodzy Pacjenci:

w trosce o nasze wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo wdrożyliśmy specjalne zasady funkcjonowania naszych placówek:
Wpuszczamy pacjentów pojedynczo do lekarza poz, po wcześniejszym zebraniu wywiadu oraz zmierzeniu temperatury
Uruchamiany dla was drugą linię telefoniczną celem łatwiejszej dostępności do lekarza 531 132 538
Godziny otwarcia placówek  nie ulegają zmianom, jesteśmy dla Was dostępni tak jak zawsze.
Szczepienia ochronne dla dzieci/młodzieży odbywają się zgodnie z harmonogramem szczepień po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z placówką. Wejście do punktu szczepień z boku budynku ( ZDJĘCIE MAPKI NA DOLE STRONY)
Poradnie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej ( NFZ) pozostają otwarte. Będziemy kontaktowali się z państwem w celu przełożenia wizyt planowych, zaproponujemy również możliwość przeprowadzenia wizyty telefonicznej z lekarzem specjalistą (w tym e-recepta, e-zwolnienie) Jeśli nie są to wizyty ze wskazań nagłych ,dla zapewnienia państwa bezpieczeństwa prosimy o korzystanie z wizyt w formie telefonicznej.
Wizyty prywatne są umawiane z lekarzem prowadzącym indywidualnie, prosimy o kontakt z rejestracją.
  Informujemy, że zachowując standardy bezpieczeństwa postanowiliśmy rozpocząć przyjmowanie pacjentów w Centrum Stomatologii w sytuacjach awaryjnych i bólowych. W celu umówienia wizyty prosimy dzwonić pod numer telefonu 603613944 oraz 46 832 11 11

Wpis będzie na bieżąco aktualizowany, prosimy o wyrozumiałość i śledzeni pojawiających się komunikatów. Aktualne informacje znajdą Państwo także na facebooku Centrum Medyczne Ogrodowa